Раскрытие женского потенциала | Rebirth
Пн-Сб 8.00 до 20.00
phone098-038-61-03

Техніка: “Як розкрити в собі свою жінку”?

Женственность

Раскрытие женственности
Психология
Женский тренинг
Тренинг для женщин
Познание себя
Личностный рост
Развитие личности
Психолог в Киеве
Консультация психолога

Reading Time: < 1 minute

Знайомство зі своєю жінкою
Для знайомства зі своєю жінкою пориньте внутрішнім поглядом у свій внутрішній простір. Знайдіть себе там. Яка Ви? Маленька чи доросла? Скільки Вам років? Сумна чи весела? Щаслива чи ні? Всього Вам вистачає в житті? Спробуйте описати свій настрій.

Акцентуйте увагу на тому, якою Ви побачили себе:

  • Якщо Ви побачили себе дорослу, самодостатню, щасливу, сексуальну, люблячу і кохану, ту яка знає чого ви хочете в житті, як це взяти та наслідки від отриманого, це чудово!
  • Якщо Ви побачили маленьку дівчинку, значить, на жаль, Ви так і не виросли в жінку, а отже Ваші вчинки та вибір в житті не буде дорослим і впевненим від любові до себе.
    Можливо Ви не йдете не своїм шляхом, тому, що ще не виросли, щоб робити усвідомлений, правильний для Вас вибір і впевнено крокувати по життю виконуючи поставлені спочатку цілі для себе.
  • Навпаки, якщо Ви побачили себе дорослою, але невпевненою, затиснуту, не щасливою або щось ще. Значить, знову ж таки, Ви не можете поки повністю розкрити себе у своєму житті, робити правильний вибір, а отже відхиляєтеся від своєї істинної мети.
  • Якщо Ваш простір світле і безмежне, це чудово, якщо ж навколо Вас або темно сіре важке, вузьке або невеликий простір, це значить, Ви не вільно себе почуваєте і затиснуті в рамках власних або установках. Таким чином, Ви не можете робити правильний для Вас вибір в житті та реалізовуватися.

Все можна змінити!

Розкрити свій Потенціал та стати на шлях свого справжнього призначення, розкрити своє жіноче єство, познайомитися зі своєю справжньою жіночою силою і жити в щасті та задоволення, це ж так прекрасно!


Буду рада бачити Вас на 2о денному Жіночому практикумі – Розкриття свого жіночого потенціалу або знайомство з собою справжньою.

Для чоловіків підійде індивідуальний інтенсив практикум – Інтенсив практикум – Як стати режисером свого життя.

Залишились питання?

Задайте їх по телефону!

+38 0980386103

Напишіть мені, у зручний для Вас спосіб:Приєднуйтесь: