Психолог Олена Мусієнко. Автор процедури омолоджннія Енергопластінг. Індивідуальна психогічна допомога. Зняття стрессів. Розвиток особистості. | Rebirth
Пн-Сб 8.00 до 20.00
phone098-038-61-03

Мій досвід

Reading Time: 2 minutes

elena-musiyenko

Я, Олена Мусієнко – практикуючий психолог та біоенерготерапевт, автор методики омолодження Енергопластінг.

Працюю Індивідуальним психологом, проводжу інтенсиви на тему “Як стати режисером свого життя”, та колективний практикум для жінок “Розкриття своєї жінки”. У своїй практиці активно використовую техніку усвідомленого дихання “Ребефінг”. Основні мої клієнти, це жінки та чоловіки від 21 року.

 

Крім роботи з внутрішнім психологічним станом, методики, які я використовую, допомагають працювати з зовнішнім виглядом та омолодженням. Саме моя авторська процедура Енергопластінг, складається з комплексу мануальних процедур і глибинного психологічного підходу. Енергопластінг впливає на зовнішність через зняття зажимів та психосоматичних проявів на обличчі.

Щоб зрозуміти суть методики Енергопластінг та отримати уявлення про результати, Ви можете записатись на безкоштовну Onlіne консультацію.

Для індивідуальної психологічної допомоги, попередня консультація також безкоштовно, ми можемо зв’язатися з Вами та зрозуміти, який формат і варіант для вас буде більш ефективним. Попередня безкоштовна 2-х годинна консультація є частиною практикуму ‘Як стати режисером свого життя’. Консультація проводиться безкоштовно, тільки за умови купівлі курсу.

 

Для тих, хто відчуває в собі сили та хотів би сам стати психологом, або вже є психологом чи косметологом та хоче розширити перелік своїх послуг, я пропоную професійне навчання психології та процедурі Енергопластінг.

Свої психологічні консультації та процедури з омолодження, що потребують особистої зустрічі, я проводжу у комфортних кабінетах у Києво-Святошинському районі. Один з кабінетів розташований біля метро Академмістечко, другий у котеджному містечку “Белгравія”. Більшість психологічних консультацій я проводжу Online, що дуже зручно та ефективно для моїх клієнтів.

 

Детальніше про мої послуги, консультації та практикуми, програмою професійного навчання, Ви можете дізнатися за телефоном або зв’язавшись зі мною в месенджері.

Акценти в моїй роботі

Розкриття жіночності

famininity

Впевненість, самооцінка

self-confidense

Наповнення енергією

rebirth-energy

Внутрішні конфлікти

solve-problems

Любов до себе

love-yourself

Сімейна гармонія

family-relations

Моя місія:

Я готова бути провідником, у власний  всесвіт, внутрішній світ кожного, хто звернувся до мене. Мета, допомогти людям вийти за звичні межі мислення, навчитися чути та розуміти себе, стати справжніми, звільнитися від емоційних навантажень, що накопичуються внаслідок стресів в процесі життя, стати режисером свого життя!

Залишились питання?

Задайте їх по телефону!

+38 0980386103

Напишіть мені, у зручний для Вас спосіб:Приєднуйтесь: